Skup złomu

skup złomu metalowego

Skup złomu – Kraków

Niekiedy pieniądze dosłownie leżą na ziemi. Będąc systematycznym w zbieraniu, składowaniu, a następnie sprzedawaniu złomu, można nie tylko zgrabnie oczyścić swoją okolicę ze zbędnych materiałów, które mogą zostać przetworzone. To sposób na dodatkowe dorobienie kilku groszy na drobne wydatki. Niektóre materiały są niezwykle cenne w skupie złomu i można otrzymać równowartość dwóch biletów do kina za kilogram, czasami zwróci nam się tylko dojazd. Jednak poza niewątpliwymi atutami, jakimi są zarobione pieniądze, dochodzi jeszcze aspekt związany z dbałością o środowisko naturalne!

Ceny złomu są uzależnione od rodzaju materiału, ale także jego czystości, jednak nie tylko ze względu na dodatkowy zarobek, warto wyrobić w sobie zdrowy nawyk i zbierać takie materiały, które później można odsprzedać w takich miejscach, jak nasz skup. Ze statystyk wynika, że na całym świecie w ciągu 365 dni zużywa się aż 250 miliardów puszek! Każdy Polak kupuje ponad 70 produktów, które mieszczą się w puszce. Co robimy po wykorzystaniu zawartości? Oczywiście – wrzucamy do śmieci. Z badań wynika też, że 70% puszek to czyste aluminium, które jest cennym materiałem na rynku!

Praktycznie każdy złom może być ponownie przetworzony, a dając mu drugie życie – dbamy o środowisko naturalne, bo przecież poza plastikiem, szkłem czy bateriami, możemy też segregować złom i dodatkowo na tym zarobić. Proste? Jeszcze jak! Warto też pamiętać, że możemy sprzedać niemal każdy metal, złom, czasem w naszych domach znajdują się perełki, które na skupach kosztują nawet 50-70 złotych za kilogram! Kable, przewody to także ten materiał, który jest przez nas pożądany, a jednocześnie bardzo cenny! Dlatego zachęcamy do korzystania z naszego cennika i do regularnego segregowania złomu.

Kontakt

Tel. 665 – 865 – 700

Kraków: Ul. Igołomska 27, Warszawa: Ul. Zabraniecka 5

Dlaczego my?

ikona8 skup złomu

Najwyższe ceny i szybkie płatności – sprawdź nas!

ikona7 skup złomu

W ciągu 15 min. rozładujemy każdy samochód. Mamy cztery place, dwie wagi, suwnice i dźwigi.

ikona6 skup złomu

Pełna dostępność:
poniedziałek – piątek 7-21,
sobota 7-12

ikona5 skup złomu

Autokasacja – płacimy dużo, części samochodowe używane – sprzedajemy tanio

ikona4 skup złomu

Za nami już 10 MILIONÓW ton i 25 lat doświadczenia – skorzystaj z niego!

ikona3 skup złomu

Wszystko w jednym miejscu: podstawianie kontenerów, samochody samozaładowcze, transport naczepami.

ikona2 skup złomu

Zadbaj z nami o środowisko – odbieramy opony.

ikona1 skup złomu

Doświadczony zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania pod tel. 691-702-575

Mamy najlepsze ceny w całym regionie!