Skup miedzi

skup miedzi skup miedzi

Miedź, zaraz po cynie i niklu, jest jednym z najdroższych metali w skupie. Te kolorowe, trudno dostępne są cenionym materiałem wtórnym, który z łatwością jesteśmy w stanie przerobić za sprawą naszego parku maszynowego.

Skup miedzi – Kraków

Metale kolorowe są cenionym materiałem, który każdy Polak bez problemu znajdzie w swoim domu. Bardzo często składujemy je, nie zdając sobie nawet sprawy, jak dużo kosztuje w skupie i, że może on posłużyć jeszcze na budowie, w technologii albo ponownie zmielony. Tym samym – szukając miedzianych elementów (nawet kabli miedzianych!) można zadbać o porządek w garażu, komórkach lokatorskich czy składzikach, ale i zarobić i mieć wkład w ekologię i dbałość o środowisko – a wszystko tak małym nakładem pracy!

Naturalnie polecamy nasz skład złomu do przekazywania metali kolorowych (miedź, aluminium itp.), posiadamy wszelkie pozwolenia, działamy zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów i możemy prowadzić tego typu działalność. Dlaczego jest to tak istotne? Ponieważ przestrzegamy restrykcyjne zasady ochrony i dbałości o środowisko, które są pomijane na „dzikich” składach. W dodatku oferujemy kompleksową i szybką wycenę przywożonych materiałów oraz różne warunki finansowania (gotówka, przelew na konto, factoring) w zależności od preferencji naszych klientów. Zadbaj o środowisko i ład wokół siebie razem z nami, wybierz nasz skup złomu na terenie Krakowa.

Kontakt

Tel. 881 – 740 – 330

Kraków: Ul. Igołomska 27

Dlaczego my?

ikona8 skup miedzi

Najwyższe ceny i szybkie płatności – sprawdź nas!

ikona7 skup miedzi

W ciągu 15 min. rozładujemy każdy samochód. Mamy cztery place, dwie wagi, suwnice i dźwigi.

ikona6 skup miedzi

Pełna dostępność:
poniedziałek – piątek 7-21,
sobota 7-12

ikona5 skup miedzi

Autokasacja – płacimy dużo, części samochodowe używane – sprzedajemy tanio

ikona4 skup miedzi

Za nami już 10 MILIONÓW ton i 25 lat doświadczenia – skorzystaj z niego!

ikona3 skup miedzi

Wszystko w jednym miejscu: podstawianie kontenerów, samochody samozaładowcze, transport naczepami.

ikona2 skup miedzi

Zadbaj z nami o środowisko – odbieramy opony.

ikona1 skup miedzi

Doświadczony zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania pod tel. 691-702-572

Mamy najlepsze ceny w całym regionie!