Skup makulatury

zlomex skup makulatury baner skup makulatury

Makulatura jest chyba tym materiałem, który jest dostępny od ręki niemal wszędzie. Kupujemy gazety, różne produkty, które przychodzą do nas w kartonach, tekturowych pudełeczkach, czy mamy na półkach zniszczone książki, które niestety niewiele wniosą do naszego życia. Zamiast to wszystko palić w kominkach czy o zgrozo – ogniskach przed domem (które są niedozwolone i można otrzymać mandat od straży miejskiej), lepiej wybrać się na skup makulatury, aby pozbyć się zbędnych materiałów.

Choć na makulaturze nie zarobimy tyle co na aluminium czy innych metalach, to robimy coś zdecydowanie ważniejszego – dbamy o naturalne środowisko. W Polakach wciąż raczkuje ten nawyk i generujemy zdecydowanie więcej śmieci w porównaniu do naszych zachodnich sąsiadów. Dlatego korzystanie z różnego typu skupów materiałów wtórnych (do których makulatura się zalicza), zmniejszamy wydźwięk tego zjawiska.

Makulatura, podobnie jak metale, dzieli się na mieszaną i gazety. Każda z nich jest inaczej wyceniana na skupach, ale też przecież nie o pieniądze chodzi. Czasami ciężko jest nam rozstawać się z ulubionymi gazetami – bo nie doczytaliśmy do końca, możemy ją komuś pożyczyć lub znajduje się tam świetny materiał na temat, który nas interesuje. Po kilku latach składowania, nagle w garażu, komórkach lokatorskich czy w różnych częściach domu robi się pokaźny skład gazet, ważący kilkanaście kilogramów. Zamiast wyrzucać je do śmieci przy okazji oczyszczania mieszkania, lepiej skorzystać z oferty skupu.

Kontakt

Tel. +48 607-943-222

Makulaturę skupujemy wyłącznie w Złomex Surowce.

Warszawa: Ul. Zabraniecka 5

Dlaczego my?

ikona8 skup makulatury
Najwyższe ceny, szybkie płatności – sprawdź nas.

ikona7 skup makulatury
W 15 min rozładujemy każdy samochód. Cztery place, dwie wagi, suwnice i dźwigi.

ikona6 skup makulatury

Pełna dostępność:
poniedziałek – piątek 7-21,
sobota 7-12

ikona5 skup makulatury

Autokasacja – płacimy dużo, części samochodowe używane – sprzedajemy tanio

ikona4 skup makulatury
Za nami 25 lat doświadczenie i 10 MILIONÓW ton – skorzystaj z tego.

ikona3 skup makulatury
Wszystko w jednym miejscu: Podstawianie kontenerów. samochody samozaładowcze, transport naczepami.

ikona2 skup makulatury
Zadbaj o środowisko – odbieramy opony.

ikona1 skup makulatury
Doświadczony zespół, który odpowie na wszystkie pytania tel. 607-943-222