Kontakt

ZPZ ZŁOMEX S.A.

 

  • Siedziba: Ul. Igołomska 27,
    31-983 Kraków
  • NIP: 678-002-61-12
  • Regon: 350-52-94-94
  • Kapitał zakładowy: 2 212 660,00 zł
  • Kapitał wpłacony: 8 152 000,00 zł
  • KRS: 0000092772
    Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia XI Wydz. Gosp.

Zarząd

 

  • Prezes: Przemysław Matulka
  • Wiceprezes Zarządu : Jacek Oleszek
  • Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający:
    Tomasz Chwałowski

SEKRETARIAT

 

  • Tel: 12 643 84 59
  •        12 643 84 63
  •        12 643 84 64
  •        12 643 84 65
  • Fax: 12 643 84 50
  • E-mail: zarzad@zlomex.com.pl

WAGA

 

    • Tel: 12 643 84 59 wew. 121
    • Dni robocze: od 7:00 do 19:00
    • Wjazd na wagę do 18:30
    • Waga złomu metali kolorowych
      Dni robocze: od 7:00 do 14:30

 

 

DZIAŁ FINANSOWY

 

  • Księgowość
    Tel: 12 643 84 59 wew. 110, 112, 113
  • Kasa
    Tel: 12 643 84 59 wew. 113
  • Kadry
    Tel: 12 643 84 59 wew. 115

DZIAŁ KASACJI POJAZDÓW

 

  • Złomowanie samochodów
    Kom: 695 939 595
    E-mail: kasacja@zlomex.com.pl
  • Sprzedaż używanych części samochodowych
    Tel: 12 643 84 59 wew. 141
    Kom: 515 276 621 , 665 563 951
    E-mail: autoczesci@zlomex.com.pl

     

      DZIAŁ PRODUKCJI

       

      • Dyrektor Produkcji
        Łukasz Zębik
        Tel: 12 643 84 59 wew. 123;
        Kom: 665 874 800
        E-mail: lukasz.zebik@zlomex.com.pl 

          • Zastępca Dyrektora Produkcji
            Dariusz Szatanik
            Tel: 12 643 84 59 wew. 140
            E-mail: dariusz.szatanik@zlomex.com.pl
          • Kierownicy Zmian
            Tel: tel. 12 643 84 59 wew. 142

DZIAŁ TECHNICZNY

 

  • Kierownik Działu Technicznego
    Marek Ruśniak
    Tel: 12 643 84 59 wew. 130
    E-mail: marek.rusniak@zlomex.com.pl
  • Specjalista ds. Technicznych
    Wojciech Borek
    Tel: 12 643 84 59 wew. 131
    E-mail: wojciech.borek@zlomex.com.pl
  • Specjalista ds. Technicznych
    Robert Kądziołka
    Tel: 12 643 84 59 wew. 132
    E-mail: robert.kadziolka@zlomex.com.pl

DZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA

 

  • Pełnomocnik Zarządu d.s. Ochrony Środowisko
    Regina Sowula
    Tel: 12 643 84 59 wew.111
    E-mail: regina.sowula@zlomex.com.pl

DZIAŁ HANDLOWY

 

  • Dyrektor Handlowy
    Marcin Bugaj
    Tel: 725 711 201
    E-mail: marcin.bugaj@zlomex.com.pl
  • Kierownik Działu Marketingu i Zakupów
    Adam Krzywoń
    Tel: 691 702 575, 12 643 84 59 wew. 120
    E-mail: adam.krzywon@zlomex.com.pl
  • Dyrektor ds. Rozwoju
    Agnieszka Musialik
    Tel: 665 815 999
    E-mail: agnieszka.musialik@zlomex.com.pl
  • Specjalista ds. Marketingu i Logistyki
    (kontenerowy odbiór złomu)
    Dariusz Sanetra
    Tel: 603 898 323, 12 643 84 59 wew. 122
    E-mail: dariusz.sanetra@zlomex.com.pl
  • Specjalista ds. Handlu
    (odbiór zużytych opon)
    Tomasz Kwedyczenko
    Tel: 665 955 801, 12 643 84 59 wew. 126
    E-mail: tomasz.kwedyczenko@zlomex.com.pl

 

 

  • Specjalista ds. Handlu
    Angelika Wieczorek
    Tel: 12 643 84 64, 12 643 84 59 wew. 125
    E-mail: angelika.wieczorek@zlomex.com.pl
  • Specjalista ds. Handlu
    Izabela Haraf
    Tel: 12 643 84 65, 12 643 84 59 wew. 127
    E-mail: izabela.haraf@zlomex.com.pl
  • Specjalista ds. Handlu
    Karolina Strzelecka
    Tel: 12 643 84 65, 12 643 84 59 wew. 126
    E-mail: karolina.strzelecka@zlomex.com.pl
  • Specjalista ds. Handlu
    Marcin Krawczyk
    Tel: 665 865 700
    E-mail: marcin.krawczyk@zlomex.com.pl

Wyślij nam wiadomość

Dojazd