Kontakt

ZPZ ZŁOMEX S.A.

 

  • Siedziba: Ul. Igołomska 27,
    31-983 Kraków
  • NIP: 678-002-61-12
  • Regon: 350-52-94-94

Zarząd

 

  • Prezes: Przemysław Matulka
  • Wiceprezes Zarządu : Jacek Oleszek
  • Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający:
    Tomasz Chwałowski

SEKRETARIAT

 

  • Tel: 12 643 84 59
  •        12 643 84 63
  •        12 643 84 64
  •        12 643 84 65
  • Fax: 12 643 84 50
  • E-mail: zarzad@zlomex.com.pl

WAGA

 

  • Tel: 12 643 84 59 wew. 121
  • Dni robocze: od 7:00 do 18:00
    (Kasa czynna od 7:15 do 16:00)
  • Soboty: od 7:00 do 12:00
  • Waga złomu metali kolorowych
    Dni robocze: od 7:00 do 14:45
    Soboty: od 7:00 do 11:30

DZIAŁ FINANSOWY

 

  • Księgowość
    Tel: 12 643 84 59 wew. 110, 112, 113
  • Kasa
    Tel: 12 643 84 59 wew. 113
  • Kadry
    Tel: 12 643 84 59 wew. 115

DZIAŁ PRODUKCJI

 

  • Dyrektor Produkcji
    Dariusz Szatanik
    Tel: 12 643 12 643 84 59 wew. 140
    E-mail: dariusz.szatanik@zlomex.com.pl
  • Kierownicy Zmian
    Tel: tel. 12 643 84 59 wew. 142

DZIAŁ TECHNICZNY

 

  • Kierownik Działu Technicznego
    Marek Ruśniak
    Tel: 12 643 84 59 wew. 130
    E-mail: marek.rusniak@zlomex.com.pl
  • Specjalista ds. Technicznych
    Piotr Bień
    Tel: 12 643 84 59 wew. 131
    E-mail: piotr.bien@zlomex.com.pl
  • Specjalista ds. Technicznych
    Robert Kądziołka
    Tel: 12 643 84 59 wew. 132
    E-mail: robert.kadziolka@zlomex.com.pl

DZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA

 

  • Pełnomocnik Zarządu d.s. Ochrony Środowisko
    Regina Sowula
    Tel: 691 674 002
    E-mail: regina.sowula@zlomex.com.pl

DZIAŁ HANDLOWY

 

  • Dyrektor Handlowy
    Kajetan Piątek
    Tel: 607 657 888
    E-mail: kajetan.piatek@zlomex.com.pl
  • Kierownik Działu Marketingu i Zakupów
    Adam Krzywoń
    Tel: 691 702 575, 12 643 84 59 wew. 120
    E-mail: adam.krzywon@zlomex.com.pl
  • Dyrektor ds. Rozwoju
    Agnieszka Musialik
    Tel: 665 815 999
    E-mail: agnieszka.musialik@zlomex.com.pl
  • Specjalista ds. Marketingu i Logistyki
    (kontenerowy odbiór złomu)
    Dariusz Sanetra
    Tel: 603 898 323, 12 643 84 59 wew. 122
    E-mail: dariusz.sanetra@zlomex.com.pl
  • Specjalista ds. Handlu
    (odbiór zużytych opon)
    Tomasz Kwedyczenko
    Tel: 665 955 801, 12 643 84 59 wew. 126
    E-mail: tomasz.kwedyczenko@zlomex.com.pl
  • Specjalista ds. Handlu
    (złom metali kolorowych, żelastwo użytkowe)
    Piotr Oleszek
    Tel: 881 740 330
  • Specjalista ds. Handlu
    Angelika Wieczorek
    Tel: 12 643 84 64, 12 643 84 59 wew. 125
    E-mail: angelika.wieczorek@zlomex.com.pl
  • Specjalista ds. Handlu
    Izabela Haraf
    Tel: 12 643 84 65, 12 643 84 59 wew. 125
    E-mail: izabela.haraf@zlomex.com.pl
  • Specjalista ds. Handlu
    Łukasz Zębik
    Tel: 665 874 800
    E-mail: lukasz.zebik@zlomex.com.pl
  • Kasacja Pojazdów
    Tomasz Krzywoń
    Tel: 695 939 595, 12 643 84 59 wew. 124
    E-mail: kasacja@zlomex.com.pl

Wyślij nam wiadomość

Dojazd